zakład inżynieryjny mechanicy cnc sp. z o. o.

Jakość na najwyższym poziomie

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home O nas
O nas

 

Zakład powstał w oparciu o Kapitał Ludzki, który wywodzi się ze znanej fabryki zajmującej się produkcją maszyn Mechanicy Pruszków, i późniejszych jej przekształceń.

Misją firmy jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, opartych na doświadczeniu i wiedzy pracowników na każdym szczeblu organizacji. Inwestowanie w Kapitał Ludzki jest podstawą osiągnięcia sukcesu w każdej dziedzinie gospodarki, ale zrozumienie tego zagadnienia i wdrożenie go w życie jest często bagatelizowane, trudne do wprowadzenia i kosztowne.

W oparciu o strategię personalną podnosimy kwalifikację naszych pracowników, dzięki czemu ludzie pracujący w naszym zakładzie utożsamiają się z firmą. Wspólnie budujemy mocny fundament  działania zakładu na długie lata.

W obecnej chwili wychodzimy naprzeciw wyzwaniom stawianym przez klientów w jednostkowej realizacji projektów, bądź krótkim seriom.

Oferta i posiadany park maszynowy, umożliwia również produkcję średnio i wielkoseryjną detali małych, średnich i dużych gabarytów.

Dzięki temu, iż posiadamy duży park maszynowy, nowoczesny dział technologiczny, i doświadczony i rozbudowany dział handlowy, możemy oferować szeroką gamę usług tj.

- obróbka skrawaniem: frezowanie, toczenie, wytaczanie, wiercenie, szlifowanie.

- obróbka plastyczna: tłoczenie, wyoblanie, cięcie, wykrawanie, kształtowanie krawędziowe.

- pomiarowa: konwencjonalna, numeryczna impulsowa – duże gabaryty.

- technologiczna: wykonywanie rysunków i modeli , opracowywanie i wdrażanie technologii dla potrzeb klienta, wyjazdowe wdrażanie i uruchamianie produkcji na maszynach sterowanych numerycznie na podstawie stworzonego modelu i klucza NC.